Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Odpowiedz 
Pozytywne opinie o rządzie na sprzedaż - za nasze pieniędze
Autor Wiadomość
Christoph Offline
Member
***
Registered

Liczba postów: 110
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Pozytywne opinie o rządzie na sprzedaż - za nasze pieniędze
Internet wciąż sprawia wrażenie anonimowości. I dobrze.

Dzięki temu ludzie nie krępują się oceniać pracy, a raczej nieróbstwa, rządu tak jak myślą. Mało kto już nie ma wątpliwości, że platforma obywatelska bardziej przypomina zarząd wielkiej prywatnej firmy, która nazywa się Polska. Zyski z prowadzenia tej firmy oczywiście są, i są ogromne. To, że są dla Polaków wirtualne, to druga strona medalu. Realne są dla (za)rządu.

Tak czy inaczej, coraz większa ilość Polaków odczuwa na własnej skórze udawaną nieudolność rządu w rządzeniu. Udawaną, gdyż 24 lata doświadczenia wielu z obecnie rządzących polityków coś znaczy. Człowiek uczy się na błędach, ale po 24 latach trzeba jakieś doświadczenie mieć. Może nie w rządzeniu bezpośrednio, bo nikt tyle z nich nie rządził, ale tyle właśnie większość z nich istnieje na scenie politycznej.

W bezpośrednim rządzeniu obecny rząd ma 7 lat doświadczenia. To już coś znaczy. Tylko doświadczenia w czym?
Jak udawać nieudolność w rządzeniu aby nikt nie dostrzegł, że to celowe błędy. Najważniejsza jest kasa płynąca w tle. Z błędów każdy się wytłumaczy bez problemu. Retoryka zrobi swoje.

Wszystko szło dobrze, kolejne wybory wygrane (niekoniecznie uczciwie, sprawa ruskich serwerów wciąż nie jest jasna), sondaże wysokie (niekoniecznie uczciwe), afery skutecznie zamiatane pod dywan, eliminacja przeciwników na najwyższym poziomie (w tym idealna w czasie katastrofa smoleńska, w której zginął jakże opłakiwany krokodylimi łzami ówczesny główny przeciwnik obecnej partii rządzącej Prezydent Lech Kaczyński, który wetował ustawy okradające Polaków) i trzeba też tu dodać oczywiście, że dziwnym zbiegiem okoliczności nagle wpływowym przeciwnikom rządu odechciało się żyć na tyle silnie, że masowo zaczęli odbierać sobie życie. Cóż, zdarza się nawet w demokracji rodem z Korei Północnej, a przecież takowa w Polsce ewoluuje, bo to najwygodniejsza dla władzy demokracja.

Ale nie to jeszcze sprawiło, że Polacy nagle zaczęli wychodzić ze stanu masowej hipnozy widząc Irlandię tam, gdzie bagno.
Platforma tonie a opinie wśród społeczeństwa są coraz gorsze. Tu już nie da się sfałszować i nastawić odpowiednio całego narodu. W telewizyjnych programach działających na usługach rządu nadal są podsycane sztucznie barwne komentarze dla rządu.

Ale nie w świecie wirtualnym.
Internet to strefa, gdzie ludzie wypowiadają się uczciwie tak jak myślą. Tu Tusk z całym swoim (za)rządem przegrywa z kretesem. Bo jak tu wygrać kolejne wybory nawet je fałszując, skoro cały Internet ma złe zdanie o rządzących i deklaruje zdecydowaną niechęć do rządu?
Oszustwo wtedy byłoby jawną kpiną na cały świat. Co więc należy z tym zrobić?
Oczywiście sztucznie zabarwić wizerunek rządu w Internecie!

Jak informuje portal niezalezna.pl, Kancelaria Premiera wynajęła firmę do "złagodzenia lub zniwelowania w mediach społecznościowych opinii o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów".

Cytat:Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 28 maja br. zawarła umowę z firmą BrandAddicted sp. z o.o. (agencja FaceAddicted). Umowa dotyczy „strategicznego doradztwa w zakresie działań KPRM w serwisach społecznościowych”. Poproszona o wyjaśnienia w tej sprawie Kancelaria Premiera poinformowała „Codzienną”, że „media społecznościowe stały się kolejnym, ważnym źródłem informacji o działaniach rządu. Współpraca z FaceAddicted ma wspierać KPRM w tym zakresie”. Jednocześnie zapewniano, że umowa nie przewiduje publikowania komentarzy w internecie i że KPRM nie zajmuje się taką działalnością.

Piotr Waglowski wystąpił do Kancelarii Premiera o udostępnienie kopii umowy z agencją PR. Okazuje się, że jeden z punktów umowy zobowiązuje firmę m. in. do rekomendacji działań prowadzących do „złagodzenia lub zniwelowania w mediach społecznościowych opinii o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów”.


Poniżej publikujemy § 1 umowy mówiący o realizacji kampanii na facebooku i wsparciu oraz zaleceniach dotyczących złagodzenia i zniwelowania opinii o działaniach premiera i KPRM w mediach społecznościowych (CAŁA UMOWA TUTAJ):

1. Zleceniodawca zleca a Zleceniobiorca przyjmuje do wykonania usługę wsparcia komunikacyjnego Zleceniobiorcy w zakresie realizacji działań promocyjnych w Internecie, w tym:

3) realizację kampanii kontekstowej w serwisie facebook.com o wartości 6.000,- zł. netto (słownie: sześć tysięcy złotych) mającej na celu zwiększenie liczby fanów na profilu Kancelarii Premiera - w tym zaprojektowanie kreacji reklamowych, targetowanie, uruchomienie, monitoring i optymalizacja emisji oraz dokonywanie rozliczeń za emisję reklam bezpośrednio z serwisem Facebook.com. Zakłada się, że kampania reklamowa będzie prowadzona w etapach, a budżet każdego z etapów wyniesie 1000 pln, chyba, że w wyniku bieżącego zapotrzebowania komunikacyjnego Zleceniodawca zadecyduje o innym podziale środków. Kampania reklamowa zostanie uruchomiona w przeciągu pierwszych 30 dni od podpisania niniejszej umowy.

5) wsparcie kryzysowe w zakresie komunikacji Zleceniodawcy w Internecie - w tym opracowanie rekomendacji konkretnych działań w przypadku kryzysu i wsparcie Zleceniodawcy w ich praktycznym wdrażaniu. Jako wsparcie kryzysowe rozumiana jest analiza i rekomendacja działań, jakie powinien podjąć Zleceniodawca, aby złagodzić lub zniwelować w mediach społecznościowych opinie o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów. Zleceniobiorca pełni w tym zakresie funkcje doradcze i nie przejmuje na siebie całości lub części działań komunikacyjnych, których dotyczy Umowa. W przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej w trakcie monitoringu, Zleceniobiorca jest zobowiązany do bezzwłocznego powiadomienia Zleceniodawcy lub osób wskazanych przez Zleceniodawcę – czytamy w umowie zawartej przez Kancelarię Premiera z agencja PR.


Źródło: http://niezalezna.pl/44872-sztuka-manipu...komentarze

Reasumując:
Jeśli przeczytasz coś pozytywnego na rząd, platformę i Tuska, bądź świadomy, że ktoś może za to brać pieniądze. Nasze pieniądze z budżetu.
17-08-2013 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hes Offline
HesNV
**
Registered

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Post: #2
Nowy temat
Zaś w Zabrzu oficjalna przedpremiera nowej toyoty C-HR. Tu więcej info: http://toyota-chr.pl/ Szykujcie wolne na 2 września:)
26-08-2016 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Deb0308viaf Offline
Deb0308viafVU
**
Registered

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Post: #3
Nowy na forum pomóżcie
U mnie tak samo. Za każdym razem wszystko się sprawdza.


Deb0308 - Dobre case:
10-10-2016 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Deb0308viaf Offline
Deb0308viafVU
**
Registered

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Post: #4
Jestem nowy więc nie wiem czy tu dobrze pisze
Mój ostatni przedmówca trafił w setkę! Zgadzam się ze wszystkim co powyżej.


Deb0308 - Dobyr case:
26-10-2016 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | BlackHats | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Bezpieczna strona stat4u